Kokias žiemines padangas rinksites?

Artėja metas, kai reikės rūpintis automobilio padangų keitimu – iki lapkričio 10 dienos vairuotojai turi būti pasiruošę šaltojo metų laiko sąlygoms. Apklausų rezultatai rodo, kad šiemet vairuotojai nėra linkę šio rūpesčio atidėti paskutinei minutei – dalis jau dabar ima žvalgytis tinkamų padangų.

 

Apie ketvirtadalis automobilius turinčiųjų ir vairuojančiųjų jau šiuo metu ieško tinkamų padangų pasiūlymų, rodo transporto skelbimų portalo Autogidas.lt apklausos rezultatai. Kiek daugiau – apie 27 proc. – apklausos dalyvių teigia, kad padangomis rūpintis pradės antroje spalio mėnesio pusėje, dar tokia pat dalis vairuotojų vis dėlto atideda sprendimą paskutinėms dienoms ir planuoja padangų ieškoti jau lapkričio pradžioje. Likęs penktadalis respondentų padangų pasiūlymų šiemet neieškos, nes važinėja su universaliomis padangomis.

 

Paklausti, kokias padangas rinksis tie, kurie vis dėlto planuoja jas keisti, daugiau nei pusė Autogidas.lt apklausos dalyvių sako, kad pirks naudotas padangas, o naujas rinktis planuoja apie 41 proc. vairuotojų. Likusieji kiek mažiau nei dešimtadalis planuoja įsigyti restauruotas padangas.

 

Dauguma (netgi 55 proc.) vairuotojų šaltajam sezonui rinksis paprastas žiemines padangas, vadinasi, įpročiai nesikeičia – prieš metus paklausiausios taip pat buvo paprastos žieminės padangos. Vis dėlto ketvirtadalis vairuotojų planuoja rinktis dygliuotas padangas, o penktadalis planuoja važinėti su universaliomis.